| Робоча зустріч з головою Федерації профспілок України |
 |
24 квітня 2026 |
23 квітня 2026 року відбулася зустріч голови Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Алли Павленко з головою Федерації профспілок України Сергієм Бизовим, в ході якої обговорювалися проблеми, які турбують освітян, та шляхи їх вирішення. Розмова була змістовною і конструктивною. У щирій, невимушеній обстановці голова обласної профспілки акцентувала увагу на актуальних шляхах та методах захисту трудових прав освітян, зокрема грунтовно обговорювалися варіанти дій щодо вирішення питання фіксованої 30-відсоткової надбавки за престижність педагогічної праці. Зустріч пройшла в привітній атмосфері співпраці та взаєморозуміння |
| Детальніше |
| |