• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Держбюджет-2022
  Онлайн-нарада голів обласних організацій Профспілки
  Освітній омбудсмен України - Недопуск невакцинованого педагогічного працівника до роботи наразі незаконний

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Вересень 2021    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Відбулося засідання президії ради Київської обласної організації Профспілки п
  Відбулося засідання президії ради Київської обласної організації Профспілки п19 серпня 2021 року відбулося засідання президії ради Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, яка розглянула питання «Про заходи з підготовки укладення Угоди між Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки».
  Учасники засідання звернули увагу виборних органів усіх рівнів на подальше підвищення ролі колективних договорів та Угод, як нормативних актів соціального партнерства щодо двостороннього забезпечення стабільної роботи закладів освіти усіх типів та рівнів, соціально-економічного захисту трудових прав та інтересів, гарантій спілчан.
  Акцентовано увагу на посиленні ролі профспілкової сторони із забезпечення високого рівня колективно-договірних процесів на місцях, особливо у покращенні їх у колективах закладів освіти об'єднаних територіальних громад.
  Президія зазначила, що профспілкова сторона має в своєму арсеналі реальні механізми та повноваження і вважає колективно-договірні процеси демократичним і перспективним видом соціального діалогу, та надалі розраховує на взаєморозуміння та взаємну підтримку соціальних партнерів.
  Прийнято постанову про ініціювання переговорів щодо укладення Угоди між Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки
  України на 2021-2025 роки.
  Для ведення колективних переговорів щодо розробки проєкту Угоди до складу спільної робочої комісії делеговані представники від Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
  Президія проаналізувала хід та результати реєстрації організаційних ланок обласної організації та статистичні дані щодо членства і мережі первинних профспілкових організацій у зв’язку із адміністративно-територіальною реформою.
  Прийнято відповідну постанову.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2021