• Головна
  • Структура
  • Статут
  • Офіційні документи
  • Правовий захист
  • Охорона праці
  • Контакти
  • Фотогалерея
  • Консультації


    Останні новини

    Звернення Профспілок до Уряду щодо підвищення заробітної плати бюджетникам
    Переможці і лауреати міського етапу конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей - 2024" Славутицької міської організації Профспілки
    Траєкторія кар’єри випускників закладів вищої і фахової освіти: звіт МОНУ

    Вісті з районів

    Вітання


    Організаційні ланки


    Децентралізація


    Корисні посилання

    «    Квітень 2024    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
     




    Київщина готується до навчання офлайн
    Київщина готується до навчання офлайнПісля коронавірусу ще одним викликом для української освіти стало повномасштабне вторгнення російської федерації. Як заклади столичного регіону завершили навчальний рік та наскільки готові до початку нового, розповіла в.о. директора Департаменту освіти та науки Київської облдержадміністрації Ярослава Тростянська

    - Яким є масштаб руйнувань закладів освіти Київщини в результаті збройної агресії росії: скільки будівель пошкоджено, скільки зруйновано повністю?

    - Унаслідок активних бойових дій велика кількість закладів освіти області зазнала значних пошкоджень. Загалом повністю зруйновано 11 закладів освіти. Найбільше пошкоджених будівель – у Бучанському районі (99 ЗО). Також частково пошкодженими є 24 навчальні заклади у Броварському, 28 – у Вишгородському, 10 – у Фастівському та 3 – в Обухівському районі. На щастя, у Білоцерківському та Бориспільському районах уціліли всі будівлі.

    - Наскільки готові навчальні заклади Київщини до початку навчального року в режимі офлайн?

    - Наразі в ycix районах та територіальних громадах Київської області ведеться підготовка до нового навчального року. Створено комісії для обстеження захисних споруд у закладах освіти та визначення стану ïx готовності до використання. До роботи в комісіях залучено представників Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби, Національної поліції України, районних служб цивільного захисту.

    - То яка кількість навчальних закладів Київщини має власні укриття? Як урегульовуватимуть проблему в тих закладах освіти, що не мають власних укриттів?

    - Станом на 11.07.2022 комісіями різних рівнів перевірено об’єкти цивільного захисту та найпростіші укриття у 322 закладах дошкільної освіти (далі – ЗДО), із них готові aбo частково готові до використання укриття у 162 ЗДО. Крім цього, перевірено стан об’єктів укриття у 443 закладах загальної середньої освіти ( далі – ЗЗСО), із них до використання готові aбo частково готові до використання укриття у 240 ЗЗСО.

    У 66 ЗЗСО немає підвальних приміщень, тому учні будуть розміщуватися в захисних спорудах закладів та установ, що знаходяться в межах пішохідної доступності. Зауважу, що місцеві органи виконавчої влади також розглядають питання щодо підвезення учнів цих закладів освіти до шкіл, у яких облаштовані сховища або найпростіші укриття.

    За матеріалами «mykyivregion.com.ua».

     
    Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024