• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Прожитковий мінімум у цінах вересня 2020 року
  Набувають чинності нові умови дистанційного навчання в школах
  Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 грудня

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Жовтень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Про громадське обговорення пенсійної реформи
  № 21 від 24.05.2011 р.


  Про громадське обговорення пенсійної реформи


  Як відомо, 18 березня цього року Президент України Янукович В.Ф. призупинив розгляд проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» (реєстр. №7455) та дав доручення Прем'єр-міністрові України Азарову М.Я. провести другий етап громадського обговорення зазначеного законопроекту і пенсійної системи в цілому, удосконаливши хід такого обговорення.
  Під час виступу у Верховній Раді України 20 травня 2011 р. перший заступник Міністра соціальної політики України В.Надрага повідомив про те, що Міністерство соцполітики і Уряд організували обговорення проекту на місцях за участю представників профспілок, роботодавців та інших спеціалістів.
  Проте, як свідчать повідомлення членських організацій ФПУ в регіонах, де відбулися зустрічі із обговорення пенсійної реформи, як і під час першого етапу громадського обговорення вони зводилися лише до інформування державними посадовцями про норми зазначеного законопроекту. Практично до громадської думки ніхто не прислухався, виступи членів профспілок викликали невдоволення представників влади. Таким чином, удосконалення механізму проведення громадського обговорення, на що звертав увагу Президент України, не відбулося.
  З метою привернення уваги до ситуації, яка складається при проведенні громадського обговорення, Федерація профспілок України звернулася до Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. Разом з тим, в черговий раз було звернено увагу Прем’єр-міністра України на те, що до цього часу не відбулося жодної зустрічі розробників законопроекту з профспілками та роботодавцями для детального обговорення внесених законодавчих пропозицій.
  Через відсутність належного реагування з боку Уряду Федерація звернулася до Адміністрації Президента України з проханням взяти під контроль виконання доручення Президента України щодо належного проведення громадського обговорення законопроекту про пенсійну реформу. Разом з тим, запропоновано провести зустріч для врегулювання питань, які виникають при проведенні пенсійної реформи та її громадському обговоренні

  Для того, щоб переглянути, або завантажити лист натисніть тут: lust_do_prezudenta.doc [1 Mb] (cкачиваний: 138)

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018