• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  В єдності – наша сила
  Виплату відпускних вчителям буде здійснено вчасно
  Розроблення навчальних планів у школі. Роз’яснення МОН

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Вересень 2017    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  В єдності – наша сила
  В єдності – наша сила02 липня 2015 року під гаслами Федерації профспілок України біля Верховної Ради України відбудеться Всеукраїнська акція протесту в захист соціальних прав і гарантій трудящих.
  В цей день парламент буде розглядати, внесений в порядок денний сесії, пакет соціальних законопроектів.
  Президія ради закликає всіх освітян Київщини вільних від роботи, які не байдужі до свого майбутнього та майбутнього наших дітей, взяти участь у цій акції.
  Збір бажаючих о 9-00 годині біля Верховної Ради України.
  Разом ми – сила.
  Нас повинні почути.

  Президія ради обласної організації Профспілки

  Детальніше
  Виплату відпускних вчителям буде здійснено вчасно
  Виплату відпускних вчителям буде здійснено вчасноВиплату заробітної плати вчителям, в тому числі і відпускних буде здійснено вчасно. У цьому запевнив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

  Зокрема він нагадав, що цього року середня освіта фінансується через субвенцію.

  "Я хочу просто підтвердити, що всі виплати будуть зроблені вчасно. І відпускні вчителі будуть отримувати, починаючи з 3 червня, тобто ніяких затримок не буде", - запевнив міністр.
  Детальніше
  Розроблення навчальних планів у школі. Роз’яснення МОН
  Розроблення навчальних планів у школі. Роз’яснення МОНРобочі навчальні плани на наступний навчальний рік мають розроблятися школами у такій же формі та за тими ж рекомендаціями, як і минулого року. Про це йдеться у листі Міносвіти про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів, що адресований регіональним департаментам освіти і науки, інститутам післядипломної педагогічної освіти та загальноосвітнім навчальним закладам.

  У міністерстві зазначають, що робочі навчальні плани розробляються загальноосвітніми навчальними закладами щорічно на основі типових навчальних планів і затверджуються відповідним органом управління освітою.
  Детальніше
  Причини та цілі вступу профспілок у колективний трудовий конфлікт із Кабміном та з роботодавцями
  Причини та цілі вступу профспілок у колективний трудовий конфлікт із Кабміном та з роботодавцямиДовготривале порушення Кабінетом Міністрів України та роботодавцями законодавчо визначених трудових прав та соціальних гарантій працівників, ухилення та відкрите нехтування Урядом та об'єднаннями роботодавців пропозиціями профспілок щодо реалізації на практиці європейських процедур ведення соціального діалогу щодо визначення проблем у сфері праці та напрацювання шляхів ефективного їх вирішення – головні причини колективного трудового конфлікту між профспілками та Урядом, а також із Спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні.
  Детальніше
  Щорічне традиційне привітання вчителів у Бориспільському районі
  Щорічне традиційне привітання вчителів у Бориспільському районіТрадиційно у передостанні дні травня у Бориспільському районі вітають учнів та педагогів, завдяки яким досягнуто високих результатів у галузі освіти, науки, творчості. Цьогорічне свято відбулося 20 травня у Будинку культури с. Глибоке. Ведуча свята – методист РМК, голова первинної профспілкової організації працівників райво Бриль Л.М. запросила для привітання та вручення нагород начальника відділу освіти Бориспільської РДА Неруша М.В., виконуючого обов’язки голови Бориспільської районної ради Недогибченка І.В., завідувача РМК Кравцова В.І., голову Бориспільської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сьомак С.П., директора РБДЮТ Галатенко С.А.

  Детальніше
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2015