• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Профспілка: 30 років від дня створення у незалежній Україні
  Оновлено епідемічне зонування на Київщині
  Позиція МОН щодо реалізації законодавчих норм із оплати праці в 2021 році

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Вересень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Важлива інформація щодо Податкового звіту про використання коштів неприбутковими установами й організаціями
  До Федерації профспілок України звернулась ДПА України з інформацією стосовно неподання майже третиною профспілкових організацій Податкового звіту про використання коштів неприбутковими установами й організаціями (далі – Звіт) (лист ДПА України додається).
  Порядок подання Звіту затверджено Наказом ДПА України від 11.07.1997 р. №233 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів неприбуткових організацій і установ та порядку їх заповнення".

  Такий Звіт повинен подаватися неприбутковими організаціями щокварталу – протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

  Водночас для первинних профспілкових організацій, які не мають звільнених членів виборних профспілкових органів та не отримують доходів, що є об'єктом оподаткування, існують інші строки подання Звіту – 1 раз на рік, протягом 60 календарних днів після останнього календарного дня звітного (податкового) року.

  За відсутності оподатковуваних доходів профспілкові організації повинні подавати Звіт із прокресленням у відповідних рядках частини I.
  Форма подання Звіту – особисто, поштою або в електронному вигляді.

  За неподання або несвоєчасне подання Звіту передбачена відповідальність у вигляді штрафу – 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на сьогодні - 170 грн.) за кожне таке неподання або його затримку.

  Із зазначеною інформацією можна детально ознайомитись в Бібліотечці голови профкому "Податкові вимоги до профспілкової діяльності", випущеної в 2008 р. (№10).

  Наголошуємо на дотриманні строків подання Звіту:
  1 березня 2010 р. – останній день подання Звіту за 2009 рік первинними профспілковими організаціями, які не мають звільнених членів виборних профспілкових органів та не отримують доходів, що є об'єктом оподаткування.

  Водночас інформуємо, що ФПУ продовжує боротьбу за подальше спрощення та відміну звітності первинними профспілковими організаціями.

  Департамент з питань економічного захисту апарату

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018