• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  З Днем захисника України
  Бути чи ні надбавкам, доплатам вчителям у законі «Про повну загальну середню освіти»?!
  День юриста України

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Жовтень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Засідання колегії головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
  Засідання колегії головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації16 грудня у Б-Церківському національному аграрному університеті відбулосярозширене засідання колегії головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за участю депутатів Київської обласної ради та керівників відділів і управлінь освіти.
  З інформацією про проект оновленої редакції Програми розвитку системи освіти Київської області на 2011-2014 роки виступили начальник управління Бутник В.Г. , заступники начальника управління Лахтадир Л.І. і Лисенко І.Е., проректор КОІПОПК Дем’яненко О.О., директор ЦТДЮК Нестерук Т.В.В обговоренні даного питаня взяли участьчлени колегії, начальники відділів і управлінь освіти та голова постійної комісії з питань освіти Київської обласної ради, ректор Б-Церківського національного аграрного університету Даниленко А.С. Було прийнято відповідне рішення колегії.


  Засідання колегії головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністраціїЗасідання колегії головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністраціїЗасідання колегії головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністраціїЗасідання колегії головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018