• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Прем’єр-міністр про монетизацію субсидій: Залишок коштів після оплати послуг залишатиметься людям на власні потреби
  Гарантії для працівників при скороченні чисельності або штату: судова практика
  Відкрито проект МОП з питань оплати праці в Україні

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Березень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Розпочалося навчання фахівців Правової служби Профспілки
  Розпочалося навчання фахівців Правової служби Профспілки

  13 березня 2018 року у м. Харків розпочав свою роботу семінар-навчання фахівців Правової служби Профспілки працівників освіти і науки України.

  Обговорити новини законодавства, обмінятися досвідом роботи зібралися юрисконсульти та правники від обласних організацій Профспілки. Гостинною стороною виступила Харківська обласна організація Профспілки на чолі з головою організації Лідією Дулуб.

  Урочисту частину заходу розпочав заступник Голови Профспілки Сергій Романюк, який окреслив завдання Правової служби щодо захисту трудових та соціально-економічних прав спілчан на сучасному етапі, та ознайомив із колом питань, які будуть обговорені під час семінару.

  Так, планується проведення круглого столу «Обговорення та вирішення правових ситуацій щодо дій профспілкових органів у випадках порушення керівниками ОТГ профспілкових прав, втручання в діяльність профспілкових організацій, порушення прав працівників», відбудеться обговорення питань повноважень профспілкових представників при здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства про працю, організації та планування їх роботи; питання оцінки результатів та надання звітності тощо.

  Фахівці Правової служби Профспілки також обговорять аспекти соціального діалогу в України, практичні питання державної реєстрації новостворених профспілкових організацій та реєстрації змін до статуту тощо.

  Загалом робота розрахована на чотири робочих дні, під час яких відбудуться зустрічі та дискусії із представниками Міністерства освіти і науки, Міністерства юстиції, викладачами Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, фахівцями з комунікації та психології.

  Розпочалося навчання фахівців Правової служби Профспілки

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018