• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Прем’єр-міністр про монетизацію субсидій: Залишок коштів після оплати послуг залишатиметься людям на власні потреби
  Гарантії для працівників при скороченні чисельності або штату: судова практика
  Відкрито проект МОП з питань оплати праці в Україні

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Березень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Стартували змагання з настільного тенісу
  Стартували змагання з настільного тенісу
  21 березня 2018 року стартували Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України.

  ЦК Профспілки гостинно вітає на київській землі понад 60 вчителів, викладачів, тренерів, представників освітніх закладів із 19 областей нашої держави.

  Всеукраїнські змагання з настільного тенісу – це відкритий захід, який проводиться в рамках Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.

  Організатором змагань є ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, за сприяння Федерації з настільного тенісу України і Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

  Завданнями Всеукраїнських змагань – популяризація настільного тенісу серед працівників галузі освіти; залучення членів Профспілки галузі освіти до активної спортивної діяльності, до занять фізкультурою і спортом; формування команди тенісистів для участі у міжнародних змаганнях.

  Урочиста церемонія відкриття відбулася 22 березня у спорткомплексі НПУ імені М.П. Драгоманова. Вітальні слова учасникам виголосили Любов Гарбаренко – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України, Ізяслав Тираспольський – суддя національної категорії, член виконкому Федерації настільного тенісу України, представники спорткомплексу, тенісисти.

  Любов Гарбаренко щиро привітала освітян з початком спортивного свята і побажала успіхів та везіння кожному із присутніх. І підкреслила, що настільний теніс – це особлива гра, яка не лише тренує тіло, але й розвиває спритність, витривалість, швидкість і мислення.

  Від імені суддів Ізяслав Тираспольський урочисто пообіцяв, що усі судді будуть виконувати свої обов’язки чесно, сумлінно і неупереджено, поважаючи і дотримуючись правил, за якими проводяться змагання, в істинно спортивному дусі, в ім’я честі всіх команд. І після підняття державного прапора освітяни розпочали всеукраїнські змагання.

  Стартували змагання з настільного тенісу
  Стартували змагання з настільного тенісу

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018