• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Прем’єр-міністр про монетизацію субсидій: Залишок коштів після оплати послуг залишатиметься людям на власні потреби
  Гарантії для працівників при скороченні чисельності або штату: судова практика
  Відкрито проект МОП з питань оплати праці в Україні

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Березень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Змагання з футзалу серед членів Профспілки
  Змагання з футзалу серед членів Профспілки

  14 травня 2018 року, стартували Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.

  17 команд, понад 155 учасників із 15 регіонів країни прибули до Києва позмагатися у досить видовищному спорті, що вимагає від гравців неординарного мислення, вміння швидко оцінювати ситуацію, приймати правильні рішення й відповідним чином діяти.
  Київську обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки на змаганні представляє збірна команда Києво-Святошинського району та м.Бучі.
  Змагання з футзалу серед членів Профспілки – це відкритий захід, який проводиться в рамках Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки з метою пропаганди здорового способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, сприяння їх фізичному розвитку і розвитку фізкультури та спорту в освітянському середовищі.

  Змагання проводяться згідно з офіційними правилами гри у футзал ФІФА 2014-2015 рр. у двох окремих дивізіонах – «А» і «Б».

  У дивізіоні «А» змагань беруть участь команди зі складу працівників закладів освіти (загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, закладів вищої освіти та установ галузі освіти).У дивізіоні «Б» змагань – студенти закладів вищої освіти.

  Команди комплектуються організаційними ланками Профспілки та профкомами закладів вищої освіти за погодженням із територіальними організаціями Профспілки.

  Змагання відбуватимуться з 14 до 16 травня на базі спортивного комплексу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

  Змагання з футзалу серед членів Профспілки

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018