28
    29
    30

Змагання з футзалу завершені

14-16 травня 2018 року на спортивній базі Київського педагогічного університету ім. Драгоманова відбулися фінальні ігри за програмою Всеукраїнських змагань з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України.
    В турнірі брали участь 17 команд із 15 регіонів нашої країни.
    Фінальній частині Всеукраїнських змагань передував проведений на Київщині обласний турнір з футзалу, в якому взяли участь 27 команд та понад 200 учасників.
    Зокрема, 12 травня в м.Бровари вісім команд- переможців зональних змагань провели фінал обласних змагань з футзалу.
    В чесній, спортивній боротьбі перше місце виборола команда працівників Переяслав-Хмельницького педагогічного університету, друге – Києво-Святошинського району, третє місце посіла команда міста Буча.
    Переможці відзначені кубками, грамотами та пам’ятними медалями.
    На завершальному етапі Всеукраїнського турніру з футзалу столичну область представляла команда сформована на базі Києво-Святошинського району та міста Бучі, яка за підсумками змагань посіла 6 місце.
    Оргкомітет з проведення обласного етапу футбольних змагань висловлює подяку учасникам змагань за яскраву, динамічну і чесну гру, керівникам органів управління освітою та керівникам виборних профспілкових органів за допомогу в організації та проведенні турніру.

Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018