• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Всеукраїнська серпнева конференція 2019: виклики та перспективи реформи освіти
  З 1 січня 2020 року збільшиться відпустка вихователів
  Про розрахунок норми трималості робочого часу на 2020 рік

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Серпень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Обласний серпневий форум освітян Київщини «Реформування системи освіти Київської області: висока якість, інтеграція у світовий простір, децентралізація – регіональні пріоритети»
  «НУШ – старт реформи, участь громад»: серпнева конференція освітян Київщини.
  Традиційно кожен новий навчальний рік для освітян розпочинається серпневими за зустрічами педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти області на найближчу перспективу та окреслюють шляхи їх реалізації.
  23 серпня 2018 року в області проведено обласний серпневий форум освітян під девізом «Реформування системи освіти Київської області: висока якість освіти, інтеграція у світовий простір, децентралізація – регіональні пріоритети».
  В роботі масштабного освітнього форуму взяли участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації Кучер В.А., директор департаменту освіти і науки Рогова В.Б., голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Цикалюк А.Д., ректор Білоцерківського національного аграрного університету Даниленко А.С.,
  Центральна локація форуму працювала в Білоцерківському національному аграрному університеті та була з’єднана в режимі відеоконференції з 11 закладами освіти, де відбувалися відкриті студії для різних категорій педагогічних працівників. Під час конференції також відбулася низка різнопланових дискусій та панелей за участю працівників Міністерства освіти і науки України, науково-дослідних інститутів НАПН України, державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», авторитетних освітянських громадських організацій та понад 1000 працівників системи освіти області: керівників місцевих органів управління освітою, керівників профспілкових освітніх організацій, директорів закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, керівників інклюзивно-ресурсних центрів, учителів початкових класів та англійської мови.
  Учасники форуму зазначили, що успішному старту реформи Нової української школи передувала цілеспрямована підготовка, направлена на 3 основні зміни: створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовка вчителів.
  Значимість реформи НУШ була чітко сформульована Президентом України П. Порошенко на Всеукраїнській учительській конференції в м. Києві 22 серпня 2018 року: «Виходячи з абсолютної важливості освіти для нашої держави, я, як Президент, вважаю абсолютно неприпустимим зволікання з реалізацією поставлених завдань.»
  Президент зауважив, що освіта має стати таким пріоритетом і в політиці місцевих органів влади, місцевого самоврядування, як це зараз є пріоритетом в роботі Уряду.
  Новий навчальний рік стартував!

  Обласний серпневий форум освітян Київщини «Реформування системи освіти Київської області: висока якість, інтеграція у світовий простір, децентралізація – регіональні пріоритети»

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018