• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Профільний комітет – Профспілці: підтримуємо виплату 30% надбавки за престижність педпраці
  Звернення до МОН з приводу оплати університетами акредитації освітніх програм
  Звернення Профспілки до парламентарів щодо законопроекту «Про повну загальну середню освіту»

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Червень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  Стартували змагання з волейболу серед освітян України
  Стартували змагання з волейболу серед освітян України
  8 листопада 2018 року у Києві на базі школи № 104 ім. О. Ольжича стартували Всеукраїнські змагання з волейболу серед членів галузевої Профспілки працівників освіти і науки України.

  Всеукраїнські змагання з волейболу у рамках Всеукраїнської спартакіади серед членів Профспілки проводяться вперше. Участь у заході беруть понад 150 учасників із 15 команд.

  Урочисту ноту відкриття розпочала голова оргкомітету змагань, заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко, яка підкреслила, що волейбол – комбінаційний вид спорту, де кожен гравець відповідає за свою частину майданчика. І від спритності, реакції і злагодженості команди залежить успіх! Вона побажала усім учасникам змагань захоплюючої гри та нових перемог!

  Заступник Голови Профспілки Сергій Романюк привітав спортсменів із справжнім святом спорту і побажав їм вміло використовувати свої награні схеми і фірмові прийоми задля цікавої але чесної гри.

  Від імені школи № 104 ім. О. Ольжича, на базі якої проводиться змагання, спортсменів привітав директор ЗОШ Юрій Ніцу. А Головний суддя змагань Сергій Лемещук пообіцяв, що уся суддівська бригада буде виконувати свої обов’язки чесно і неупереджено, в істинно спортивному дусі в ім’я честі усіх команд.

  Змагання проводяться за сприяння Федерації волейболу України. Безпосереднє керівництво змаганнями здійснює суддівська колегія, склад якої затвердив голова Профспілки за поданням Федерації волейболу України.

  Змагання серед освітян проводитимуться у 2-х окремих лігах – «А» і «Б». Ліга «А» – команди зі складу працівників закладів освіти (загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, закладів вищої освіти та установ галузі освіти, члени галузевої Профспілки). Ліга «Б» – особи, які навчаються, і є членами галузевої Профспілки.

  Змагання проводяться за офіційними правилами гри у волейбол, затвердженими 35-м Конгресом Міжнародної федерації волейболу і триватимуть до 10 листопада.

  За матеріалами ЦК Профспілки

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018