• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Реформа освіти: у МОН розповіли про основні зміни
  МОН: усі вчителі отримуватимуть 30% надбавку за престижність
  Вимоги президії ЦК Профспілки до влади

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Листопад 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Розглянуто проект підвищення зарплати педагогам закладів дошкільної та позашкільної освіти
  Розглянуто проект підвищення зарплати педагогам закладів дошкільної та позашкільної освіти

  Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти розглянув проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення справедливості у питанні оплати праці педагогічним працівникам закладів дошкільної і позашкільної освіти" (№ 8188).

  У законопроекті запропоновано поширити передбачене новою редакцією Закону "Про освіту" підвищення умов оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників на педагогічних працівників закладів дошкільної освіти і закладів позашкільної освіти через внесення змін до законів "Про дошкільну освіту" і "Про позашкільну освіту".

  Серед найважливіших пропонованих змін:

  - Посадовий оклад педагогічного працівника закладу дошкільної освіти і закладу позашкільної освіти найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі 3 мінімальних заробітних плат.

  - Посадовий оклад педагогічного працівника закладу дошкільної освіти та позашкільної освіти кожної наступної кваліфікаційної категорії підвищується не менше ніж на 10 %.

  - Педагогічним працівникам таких закладів установлюються доплати за наукові ступені та вчені звання відповідно до закону.

  - Педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти та позашкільної освіти встановлюються щомісячні надбавки за вислугу років у розмірах:

  понад три роки - 10 %;

  понад 10 років - 20 %;

  понад 20 років - 30 % посадового окладу.

  - Педагогічний працівник закладу дошкільної освіти і закладу позашкільної освіти, який пройшов сертифікацію, отримуватиме щомісячну доплату в розмірі 20 % посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження протягом строку дії сертифіката.

  Крім цього, пропонованими змінами до Закону "Про дошкільну освіту" передбачено, що посадовий оклад помічників вихователів і нянь закладів дошкільної освіти встановлюється у розмірі не менше ніж 50 % посадового окладу педагогічного працівника закладу дошкільної освіти найнижчої кваліфікаційної категорії.

  Розглянувши законопроект, члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Парламенту прийняти його за основу та доручити Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради доопрацювати його до другого читання.

  Відповідь Першого заступника Голови Комітету О.Співаковського vru_komtet.pdf [888,08 Kb] (cкачиваний: 54)

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018