• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Оплата праці вчителів під час призупинення навчання через карантин
  Люди вийшли на протест
  ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Лютий 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
   
  Територія успіху
  Територія успіху
  21 серпня 2019 року в м. Буча відбулася обласна педагогічна рада освітян Київщини основним змістом якої був лейтмотив «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти»
  В заході брали участь понад 600 представників педагогічних колективів області, науковців, громадськості.
  Крім освітян області у роботі зібрання взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, голова обласної ради Микола Стариченко, директор департаменту освіти та науки КОДА Віра Рогова, голова Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Анатолій Цикалюк.
  Урочиста частина пройшла у літньому театрі. Очільник області Михайло Бно- Айріян привітав заслужених працівників освіти та 50 молодих педагогів, які будуть працювати у школах Київщини, висловив бачення розвитку освіти області на перспективу.
  У рамках основної частини, під час проведення прес-брифінгу «Реформування освіти з точки зору влади», голова Київської обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк наголосив на необхідності захисту оплати праці освітян з чим погодився очільник області, та пообіцяв підтримку.
  Подальша робота педради продовжилась у форматі масштабного фестивалю.
  Учасники педради та гості відвідати виставку- презентацію «Успішні освітні практики» на якій мали можливість ознайомитись з досягненнями та новаторськими ідеями педагогічних колективів з усіх районів області.
  Досягнення педагогів Київщини розмістили на 52-х гектарах бучанського парку, де працювали 8 різних локацій, які зібрали фахівців з різних новаторських і креативних напрямків освітньої діяльності.

  Територія успіху

  Територія успіху

  Територія успіху

  Територія успіху

  Територія успіху

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018