• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Реформа освіти: у МОН розповіли про основні зміни
  МОН: усі вчителі отримуватимуть 30% надбавку за престижність
  Вимоги президії ЦК Профспілки до влади

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Листопад 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Завершальний етап звітів і виборів розпочато
  Завершальний етап звітів і виборів розпочато
  В Київській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України розпочалась звітно-виборна кампанія в районних, міських, первинних ВНЗ профспілкових організаціях.
  Про головні проблеми сьогодення та ролі профспілок у їх розв’язанні ішлось на конференціях, що відбулись в Білоцерківській, Обухівській міських, Броварській, Васильківській районних організаціях, первинних профорганізаціях Богуславського гуманітарного коледжу, Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму та Ржищівського гуманітарного коледжу.
  Вони показали зрослу активність членів профспілки та профактиву, їх бажання брати участь у діяльності своїх організацій.
  Профспілкові активісти висловили протест проти намірів народних депутатів звузити трудові, соціально-економічні гарантії працівників через внесення змін до законодавства України.
  У своїх виступах делегати визнали діяльність організацій Профспілки задовільною.
  Головами вказаних організацій Профспілки працівників освіти і науки України на наступні п’ять років обрано відповідно Валентина Павловича Чепурченка, Любов Іванівну Гак, Володимира Степановича Касянчука, Віру Іванівну Алексєєнко, Любов Миколаївну Василенко, Наталію Сергіївну Кнуренко, Андрія Вікторовича Терещенка.
  Президія ради Київської обласної організації висловлює впевненість, що новообрані голови виправдають довіру членів Профспілки очоливши справу захисту їх трудових прав та соціально-економічних гарантій.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018