• Струткура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Профспілка освітян бере участь в акції протесту і висуває свої вимоги до влади
  Основні показники рівня життя населення: інформує Мінсоцполітики
  100 років Таращанському коледжу

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Грудень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  ZOOM-нарада Київської обласної організації Профспілки
  ZOOM-нарада Київської обласної організації Профспілки

  11 листопада 2020 року, відбулась робоча нарада керівників виборних профспілкових органів Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн.
  У роботі заходу взяли участь голова обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк відповідальні фахівці апарату ради обласної організації.
  Відкриваючи роботу голова обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк підкреслив, що у зв’язку із продовженням дії адаптивного карантину до 31 грудня 2020 року ще немає можливості проводити зустрічі в традиційному режимі. Проте, є ряд питань, які потребують спільних рішень та напрацювання подальших дій щодо захисту прав та гарантій спілчан.
  На порядок денний також було винесено ряд актуальних питань роботи організації в умовах адаптивного карантину, координації діяльності організаційних ланок тощо.
  Голова насамперед інформував про підсумки роботи IХ Пленуму ЦК Профспілки де було затверджено зміни у складі ЦК у зв’язку з проведенням звітів і виборів у обласних організаціях, продовжено повноваження Центрального комітету Профспілки, Голови Профспілки, заступників Голови Профспілки, Мандатної, Статутної, Контрольно-ревізійної комісій, визначено попередню дату проведення З’їзду Профспілки працівників освіти і науки України – 17 грудня 2020 року.
  Предметом обговорення на нараді стало питання щодо шляхів реорганізації організаційної структури Профспілки в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
  До голів районних, міських організацій Профспілки доведено можливі варіанти майбутньої структури Профспілки, які уже сформовані ЦК Профспілки за результатами узагальнених пропозицій.

  Конкретизовано стан охоплення області територіальними громадами. Зазначено, що одним із складних та невідкладних завдань для виборних профорганів обласної організації є налагодження тісного співробітництва з об’єднаними територіальними громадами в процесі створення органів управління освітою. Це запорука збереження профспілкового членства та дієвого колдоговірного партнерства.
  Загалом учасники заходу обговорили усі питання винесені на нараду.

  Підсумовуючи роботу наради, голова організації Анатолій Цикалюк побажав усім присутнім здоров’я, бережливого відношення до своїх рідних і близьких, націлив колег на злагоджену роботу в сучасних умовах та віднаходження оптимальних шляхів для подальшої праці.
  Рекомендовано виборним профспілковим органам в умовах адаптивного карантину, по можливості, продовжувати свою роботу через дистанційну форму організації праці. Приймати рішення виборних органів у режимі відеоконференцій з використанням сучасних засобів електронного зв’язку або шляхом опитувального голосування з подальшим письмовим підтвердженням.

  ZOOM-нарада Київської обласної організації Профспілки

  ZOOM-нарада Київської обласної організації Профспілки

  ZOOM-нарада Київської обласної організації Профспілки

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018