• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Що зміниться з 1 грудня. Підвищення прожиткового мінімуму, субсидії
  Особливості організації роботи вчителів в умовах воєнного стану
  Гуманітарна допомога

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Грудень 2022    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Семінар Служби правової допомоги Профспілки
  Семінар Служби правової допомоги Профспілки
  17 листопада 2022 року у режимі онлайн відбувся семінар Служби правової допомоги Профспілки працівників освіти і науки України.
  Відкрив роботу заходу Голова Профспілки Георгій Труханов і наголосив, що у такий складний час особливо важливо підвищувати рівень захисту спілчан та здійснювати контроль за дотриманням законодавства про працю.

  Заступник Голови Профспілки Сергій Романюк поінформував про головні завдання, які стоять перед Профспілкою та Службою правової допомоги у час дії воєнного стану, зокрема, це – збереження життя людей, безпека праці, недопущення скорочення робочих місць, питання справедливої оплати праці, дотримання норм колективних договорів та угод тощо. Також розповів про співпрацю із профільними міністерствами та ФПУ у питаннях напрацювання законодавчої бази.

  Далі продовжилася практична частина семінару, де запрошені доповідачі висвітлювали актуальні правові питання.
  Так, про зміни в нормативно-правовому забезпеченні діяльності закладів загальної середньої освіти та працівників цих закладів в умовах воєнного стану поінформував Володимир Божинський – керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України.
  Завідувач відділу правової експертизи Департаменту правового захисту ФПУ Георгій Селіванов здійснив аналіз основних законодавчих змін трудового законодавства в умовах воєнного стану, які впливають на стан правового захисту працівників та поділився інформацією із учасниками Онлайн-семінару.
  Про особливості здійснення державного соціального страхування в умовах воєнного часу розповів колега Управління соціального страхування і пенсійного забезпечення ФПУ Володимир Максимчук.
  Підбиваючи підсумки семінару учасники обговорили практичні питання та обмінялися досвідом діяльності Служби правової допомоги Профспілки на місцях.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2021