• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  Компенсаційні виплати роботодавцям: зміни з квітня 2024 року
  Сумарне чи щорічне підвищення кваліфікації для атестації вчителя?
  4 квітня відзначається Міжнародний день інтернету

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Квітень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  На станції метро «Золоті ворота» відкрилася фотовиставка, присвячена українським учителям
  На станції метро «Золоті ворота» відкрилася фотовиставка, присвячена українським учителям
  2 жовтня на станції метро Золоті Ворота Київського Метрополітену відбулося відкриття виставки вчительських історій воєнного часу «Вчителі важливі!». Історії вчителів, які представлені у виставці, було зібрано у межах цьогорічної Global Teacher Prize Ukraine від ГС «Освіторія».

  Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для вчителів-агентів освітніх змін. Після повномасштабного вторгнення формат премії було адаптовано до нових умов — вже другий рік поспіль премія документує історії вчителів воєнного часу, які продовжують навчати та розвивати українську освіту попри все. Організатор премії ГС «Освіторія» спільно з КП «Київський метрополітен» організували фото-виставку з історіями вчителів, щоб звернути увагу на важливість їхньої професії, розповісти їхні історії та подякувати їм за важливий вклад у розвиток та навчання майбутнього покоління українців.

  «Фото-виставка ‘Вчителі Важливі’ — це наша подяка всім вчителям, які сьогодні формують майбутнє України не лише навчаючи нове покоління, але й прикладом власної стійкості та мужності. Global Teacher Prize Ukraine другий рік поспіль документує історії вчителів воєнного часу, які попри все, продовжують робити свою надважливу справу. Спільно з КП “Київський метрополітен” ми організували цю експозицію, щоб віддати належне та відзначити вчительську відданість. В кожному з дев’яти стендів виставки — історія незламності українських освітян. Нехай вона надихає суспільство підтримувати та шанувати наших вчителів, справжніх героїв сьогодення», – говорить Анна Сидорук, операційна директорка ГС «Освіторія».

  В експозиції представлені історії дев’ятьох вчителів з різних куточків України, зібраних у межах Global Teacher Prize Ukraine цього та минулого років:

  Таіси Коневської – вчительки початкових класів, яка підтримувала учнів під час окупації Бучі.
  Світлани Попової – вчительки математики з Бородянки, чиї будинок та школу було зруйновано, тож вона продовжила викладати просто неба.
  Юлії Мельниченко – вчительки образотворчого мистецтва з Мелітополя, що допомагає загоювати психологічні травми спричинені війною через творчість.
  Тетяни Короід – вчительки української мови та літератури з Маріуполя, яка вже двічі стикнулася з викликами війни та продовжує навчати дітей , прищеплюючи їм через свій предмет патріотизм і любов до своєї держави.
  Олени Осипової – виховательки дитячого садочка з Миколаєва, яка вирішила стати на захист країни і наразі є бойовим медиком з позивним «Льон».
  Віктора Ткача – вчителя початкових класів з Києва, що навчає найменших учнів та учениць бути свідомими українцями.
  Івана Верещаки – вчителя математики з села Чулаківка Херсонської області, який не скорився окупантам та пережив викрадення сина
  Катерини Протасової – вчительки української мови та літератури з села Кирилівка Запорізької області, яка впродовж чотирьох місяців в окупації продовжувала працювати з дітьми онлайн, разом із колегами організувала ігрові заняття для учнів не лише свого селища, але й сусідньої області.
  Віктора Пендальчука – вчителя інформатики та директора школи з Каховки, що відмовився співпрацювати з окупантами, через що провів сорок днів у полоні.
  «Нині вчителі, попри всі виклики, на власному прикладі показують любов та відданість до своєї справи, а також важливість просвіти незважаючи на будь-які обставини. Сьогодні метро стало місцем безпеки, де не раз на станціях вчителі під час “повітряної тривоги” проводили онлайн уроки для своїх учнів або ж і всім класом спускались та продовжували освітній процес.

  Проєкт показує, що ці мужні й неймовірні люди поміж нас і ми раді, що пасажири столичного метро зможуть прочитати історії українських освітян. Можливо хтось з впізнає свого вчителя!» — зазначають у КП «Київський метрополітен».

  Відвідати виставку може кожен охочий на станції метро «Золоті Ворота» з 2 жовтня по 29 жовтня у вестибюлі наземної частини станції.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024