• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  Профспілковий молодіжний кемп Київщини: reunion trade union
  Другий рік незламності
  Міжнародний день рідної мови

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Лютий 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
   
  Президія ЦК Профспілки
  Президія ЦК Профспілки
  21 листопада 2023 року у Києві відбулося засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, де обговорено найактуальніші аспекти діяльності організації на сучасному етапі.
  Відкриваючи роботу Голова Профспілки Георгій Труханов наголосив, що захист прав освітян на другому році війни – одне із найважливіших завдань організації, особливо у розрізі допомоги тим, хто її гостро потребує.
  На розгляд президії винесено питання забезпечення галузі освіти на 2023 та 2024 роки, законодавчі ініціативи щодо вищої освіти, інформаційний обмін між організаційними ланками Профспілки та ряд внутрішньоспілкових питань.
  За першими питаннями доповідачем був заступник Голови Профспілки Сергій Романюк, який широко розкрив питання виконання освітянського бюджету цього року та перспективи наступного.
  Присутні члени президії обговорили залишки освітньої субвенції на місцях та важливість її першочергового спрямування на заробітну плату працівників задля забезпечення якісної та ефективної роботи у навчальних закладах.
  До обговорення долучилися Сергій Козорог – голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки, Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки, Любов Корнійчук – голова Одеської обласної організації Профспілки, Тетяна Повханич – голова Закарпатської обласної організації Профспілки, Анатолій Стеценко – голова Черкаської обласної організації Профспілки, Сергій Осадчий – голова Сумської обласної організації Профспілки, Олександр Яцунь – голова Київської міської організації Профспілки.

  У виступах та дискусіях основною тезою було – продовжити відстоювання належних фінансових ресурсів для закладів освіти, зокрема на своєчасну та повноцінну оплату праці.

  Друга частина виступу Сергія Романюка присвячена законодавчим ініціативам у сфері вищої освіти. Учасники отримали інформацію щодо нововведень, які планують впроваджуватися, і вирішили детально вивчити питання та обговорити з трудовими колективами на різних рівнях.
  Наступне питання розгляду президії стосувалося інформаційного обміну між організаційними ланками Профспілки та змішаних форм комунікації. Голова Профспілки Георгій Труханов вкотре підкреслив важливість швидкого та ефективного обміну інформацією між всіма ланками організації для кращої координації своїх дій.
  Аналіз цього напряму зробила Інна Михальченко – завідувачка відділу інформаційного забезпечення та комунікацій ЦК Профспілки. Під час презентації мова йшла про корпоративну мережу сайтів Профспілки, яких сьогодні нараховується 17, нові канали поширення інформації та інструменти ділової комунікації: месенджери, соціальні мережі тощо. Також вона нагадала про важливість медіаграмотності та цифрової гігієни у споживанні та поширенні новин. Адже інформація сьогодні – це стратегічний ресурс, а її відсутність призводить до серйозних репутаційних втрат для профспілок на усіх рівнях. Тому важливо наповнювати інформаційний простір якісним профспілковим контентом.
  На питаннях організаційного характеру зупинилася заступниця Голови Профспілки Любов Гарбаренко. Зокрема її виступ стосувався безпеки і здоров’я працівників освіти та усіх учасників освітнього процесу.
  Насамкінець засідання, президія прийняла відповідні постанови з усіх питань порядку денного.

  Президія ЦК Профспілки

  Президія ЦК Профспілки

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024