• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  Профспілка про застосування право вето Президентом України
  Оновлено порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 роц
  Із 1 вересня в перших класах має бути не більше 24 учнів: розʼяснення МОН

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Червень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  Флешмоб до Всесвітнього дня охорони праці – 2024
  Флешмоб до Всесвітнього дня охорони праці – 2024
  Напередодні Всесвітнього дня охорони праці, що традиційно відзначається 28 квітня, відбувся онлайн-флешмоб до Всесвітнього дня охорони праці – «Мої правила безпеки».
  У заході взяли участь понад 200 учасників з усієї країни. Учасників вітали Сергій Савчук – Національний координатор МОП в Україні, Григорій Осовий – Голова Федерації профспілок України, Олексій Мірошниченко – президент Конфедерації роботодавців України, Ольга Богданова – Голова Правління Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH), представники від всеукраїнських профспілок та профоб’єднань.


  У програмі онлайн-заходу:
  флешмоб «Правила безпеки від фахівців»; зустріч із представником МОП в Україні; вікторина «Безпека у фокусі» з призами; урочисте оголошення та нагородження переможців XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».
  Григорій Осовий у своєму вітальному слові наголосив на важливості питань безпеки та здоров’я працівників на роботі, зазначив, що діяльність профспілок спрямована перш за все на захист прав та гарантій працівників на охорону праці, на створення на кожному робочому місці безпечних та належних умов праці,.
  Також Григорій Васильович особисто подякував організаторам конкурсу дитячого малюнку та дітям, які брали у ньому участь, та відзначив окремі роботи авторів
  Також він підкреслив, що ФПУ пишається тим, що цього року конкурс журналу «Охорона праці» спільно організували та провели конкурсу у партнерстві з Федерацією профспілок України, Профспілкою працівників освіти і науки України за підтримки Міністерства освіти та науки України, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.
  Також було відзначено сумлінну та злагоджену роботу обласних організацій Профспілки працівників освіти і науки України у Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Київській, Одеській, Рівненській, Черкаській, Івано-Франківській, Волинській, Сумській, Житомирській, Полтавській областях, які взяли на себе непросту роль організаторів регіонального етапу конкурсу і провели його на високому професійному рівні!

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024