11 травня 2026 року відбулася зустріч голови Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Алли Павленко з директором Департаменту освіти і науки КОДА Ярославою Тростянською та заступником директора Тетяною Шкодою.
Під час невимушеної бесіди розглядалися питання, які турбують освітян області. Це, зокрема, можливості встановлення фіксованої надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30%, недопущення звуження соціально-економічних прав працівників освіти, проблеми кадрового забезпечення ЗДО тощо.
Було окреслено плани спільної співпраці департаменту та профспілки у сфері захисту трудових прав працівників галузі.