14 травня 2026 року, в рамках співпраці з організаційними ланками, відбулася робоча зустріч голови Алли Павленко та бухгалтера Тетяни Познякової Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з головою профспілки Ніною Молоковою та директором Валерієм Ружицьким КЗ “БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ”. Під час зустрічі представники обласної Профспілки ознайомилися із пакетом документів профспілки закладу, відповіли на запитання, які турбують спільчан. Директор коледжу Валерій Ружицький розказав про напрямки діяльності закладу, показав аудиторії, сховище, презентував роботи студентів напрямку "Образотворче мистецтво". Зустріч пройшла в теплій, невимушеній обстановці.