• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Щорічні додаткові відпустки
  ОФІЦІЙНО. Нову Генеральну угоду підписано!
  У Києві стартували всеукраїнські змагання з футзалу

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Травень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Вітаємо переможців!
  Вітаємо переможців!Президія ради на своєму засіданні від 29 березня 2013 року підвела підсумки оглядів-конкурсів, проведених в обласній організації Профспілки у 2012 році.
  Розглянувши висновки конкурсних комісій, проаналізувавши подані на конкурси матеріали,президія визнала переможців.
  Так, переможцем обласного конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію визнано первинну профспілкову організацію Галайківського НВО “ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок” Тетіївського району ( голова профкому Отрошенко Галина Іванівна). Президія відмічає позитивну роботу щодо участі у огляді-конкурсі первинних осередків Бориспільської міської, Броварської, Макарівської, Таращанської, Тетіївської районних організацій Профспілки.
  Перемога в обласному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах і закладах освіти дісталась колективу Ківшоватської ЗОШ І-ІІІ ступенів Таращанського району (директор - Гончаренко Меланія Борисівна, голова профкому - Красносільська Галина Юріївна).
  Матеріали на переможця подані в Центральну оглядову комісію для участі в заключному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу.
  Огляди-конкурси дали змогу визначити реальний статус та можливості профспілкових організацій впливати на стан соціального захисту спілчан, сприяли підвищенню мотиваційних чинників членства в галузевій Профспілці, активізації організаційно-масової роботи, формуванню позитивного іміджу Профспілки, стали ефективним майданчиком для демонстрації не тільки результатів, але і перспектив розвитку первинних профспілкових організацій.
  Президія відмічає достатній рівень спільної роботи керівників закладів освіти та голів профкомів, спрямованої на виконання вимог Закону України “Про охорону праці”, створення здорових і безпечних умов праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежної профілактики для учасників навчально-виховного процесу.
  Переможці конкурсів нагороджені Почесними грамотами, дипломами та грошовими винагородами.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018