• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Профільний комітет – Профспілці: підтримуємо виплату 30% надбавки за престижність педпраці
  Звернення до МОН з приводу оплати університетами акредитації освітніх програм
  Звернення Профспілки до парламентарів щодо законопроекту «Про повну загальну середню освіту»

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Червень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  Про проведення Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня 2013 року
  Про проведення Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня 2013 року28 квітня 2013 року з ініціативи Міжнародної організації праці відзначається Всесвітній день охорони праці – міжнародна акція по розвиткові ідей безпечної й гідної праці.
  Обласна організація Профспілки підтримує дану ініціативу і закликає організаційні ланки приєднатися до проведення Всесвітнього дня охорони праці, яка в нинішньому році пройде під девізом: “Профілактика професійних захворювань”.
  В усьому світі професійні захворювання продовжують залишатися однієї з основних причин нещасних випадків на виробництві.
  Проблеми професійних захворювань присутні й у сфері освіти.
  Основними причинами професійно-обумовлених захворювань працівників освіти є перенапруга голосового апарату, зорове стомлення, навантаження на опорно-руховий апарат.
  Реєструються випадки професійних захворювань, пов'язаних з нервово-емоційними, психічними навантаженнями й стресами, які присутні в повсякденній діяльності працівників галузі.
  Як і раніше залишається на низькому рівні якість проведення обов'язкових медичних оглядів. Тільки незначна частина профзахворювань виявляється у працівників галузі за їх результатами.
  Враховуючи ці негативні явища, рада обласної організації рекомендує провести низку заходів спрямованих на вивчення питань здоров'я педагогічних працівників та причин, що викликають професійні захворювання, напрямків їх профілактики, стану забезпечення законодавчо закріплених для педагогічних працівників пільг і компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці.
  Вважаємо, що організаційні ланки повинні проявити солідарність зі світовою громадськістю і профспілковим рухом з питань, пов'язаних з девізом нинішнього Всесвітнього Дня охорони праці.
  У ході підготовки і проведення Всесвітнього дня охорони праці пропонуємо профспілковим організаціям, громадським технічним інспекторам праці, уповноваженим з охорони праці профкомів при здійсненні громадського контролю, особливу увагу приділити якості атестації робочих місць за умовами праці, обов'язкових медичних оглядів працівників галузі та інших заходів, що стосуються профілактики професійних захворювань.
  Рада обласної організації Профспілки висловлює впевненість, що заходи, присвячені Всесвітньому дню охорони праці, будуть служити керівництвом до дії роботодавців і профспілкових організацій для вжиття конкретних дій, спрямованих на поліпшення умов і охорони праці, профілактики професійних захворювань при здійсненні навчально-виховного процесу.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018