• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  23 травня в Україні відзначають День Героїв
  Підготовка до нового навчального року 2024/2025 у закладах освіти
  З Днем вишиванки!

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Травень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Щодо встановлення неповного навчального навантаження молодому вчителю (молодому спеціалісту)
  Щодо встановлення неповного навчального навантаження молодому вчителю (молодому спеціалісту)Навчальне навантаження вчителям та іншим педагогічним працівникам встановлюється керівником закладу шляхом складання тарифікаційного списку з врахуванням кількості годин, передбачених навчальними планами, наявності відповідних педагогічних кадрів та інших конкретних умов, що склались у закладі (з дотриманням вимог Кодексу законів про працю України). Тарифікаційний список погоджується з профспілковим комітетом навчального закладу та затверджується відповідним органом управління освітою.

  Вік та досвід роботи працівника не залежать для встановлення педагогічного навантаження. В разі прийняття вчителя загальноосвітнього навчального закладу на повну тарифну ставку заробітної плати, її зменшення може бути здійснене лише за письмової згоди цього вчителя та погодження з профспілковим комітетом закладу.

  Перерозподіл навчального навантаження протягом навчального року можливий у разі зміни кількості годин з окремих предметів, що передбачається робочим навчальним планом, або за письмовою згодою педагогічного працівника з додержанням законодавства України про працю.

  Обсяг навчального навантаження педагогічним працівникам шкіл, шкіл-інтернатів (крім учителів вечірніх (змінних) середніх загальноосвітніх шкіл (класів) з очно-заочною формою навчання, заочних шкіл, а також учителів, що навчають дітей, які перебувають на тривалому лікуванні у лікарнях) і викладачам педучилищ визначається один раз на рік, окремо на кожне півріччя.

  Навчальне навантаження вчителів вечірніх (змінних) середніх загальноосвітніх шкіл (класів) з очно-заочною формою навчання, заочних шкіл, а також вчителів, що навчають дітей, які перебувають на тривалому лікуванні у лікарнях, визначається два рази на рік до початку першого та другого півріччя.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024