• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  Профспілковий молодіжний кемп Київщини: reunion trade union
  Другий рік незламності
  Міжнародний день рідної мови

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Лютий 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
   
  Річний звіт Бориспільської районної організації Профспілки
  19 листопада 2021
  Річний звіт Бориспільської районної організації Профспілки


  17 листопада 2021 року в режимі онлайн пройшов річний звіт голови Бориспільської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України 🇺🇦 Світлани Сьомак. Після обговорення та відповідей на запитання голів ППО роботу визнано задовільною та затверджено звіт.


  Річний звіт Бориспільської районної організації Профспілки
  Детальніше
   
  Спартакіада Бориспільщини
  28 жовтня 2021
  Спартакіада Бориспільщини
  "Учитель повинен бути і духовно,і фізично красивим.Таким хочуть його бачити діти,з такого вони беруть приклад",-саме цей вислів Михайла Яковича Корніяки щороку надихає педагогів Бориспільського району на традиційну зустріч у Вороньківській школі(ОНЗ "Вороньківський НВК")небайдужих до спортивних баталій.Золочівська,Вороньківська,Пристолична,Гірська громади розпочали наповнювати скарбницю спортивних перемог.Дякуємо за участь у спартакіаді Іванківському
  та Любарецькому старостинським округам м.Борисполя,честь яких захищали найкращі спортсмени:Л.Засенко,В.Ярмолович,В.Мендус,В.Угро.До нових перемог!
  Спартакіада Бориспільщини

  Детальніше
   
  Не тільки зошити перевіряють
  15 жовтня 2019
  Не тільки зошити перевіряють
  Ляльки-мотанки, петриківський розпис, діамантовий живопис, витинанки, а ще вишивки бісером і стрічками. В управлінні гуманітарного розвитку Бориспільської РДА презентували масштабну виставку учительських робіт.

  «У нас вистачає часу не тільки на перевірку зошитів, а ще й на творчість», – зауважує голова Бориспільської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Світлана Сьомак, презентуючи роботи.

  Ідея організувати виставку з’явилась у жінки, коли на очі потрапив старий альбом.
  Детальніше
   
  Форум молодих педагогів Бориспільщини
  29 березня 2019
  Форум молодих педагогів Бориспільщини

  "Майбутнє нації в руках її учителів" - цей вираз Олеся Волі був епіграфом форуму молодих педагогів Бориспільщини, який відбувся 26 березня 2019 року на базі Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика (директор Кудько Ніна Григорівна). 53 молодих освітян, чий педагогічний стаж становить до 3 років, мали змогу спілкуватися з шанованими представниками освітянської громади району
  Детальніше
   
  ВІДКРИТТЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ В БОРИСПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ
  5 вересня 2018
  ВІДКРИТТЯ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ В БОРИСПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

  3 вересня 2018 року голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, голова Українського культурного фонду Марина Порошенко урочисто відкрила інклюзивно-ресурсний центр навчання в Бориспільському районі.

  Марина Порошенко зазначила, що центр інклюзії є зразковим і облаштований на високому рівні з дотриманням всіх необхідних вимог. З нагоди Дня знань вона вручила керівникові центру сертифікат на отримання мультимедійного центру та програмного забезпечення.

  На святі були присутні також Горган О.М., голова Київської облдержадміністрації; Туренко О.В., голова Бориспільської райдержадміністрації; Байчас В.М., голова Бориспільської районної ради.

  Варто вказати, що завдяки підтримці керівників райдержадміністрації та районної ради на капітальний ремонт та облаштування Бориспільського інклюзивно-ресурсного центру було витрачено близько 6,3 млн. грн. із районного бюджету.
  Детальніше
   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024