• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  23 травня в Україні відзначають День Героїв
  Підготовка до нового навчального року 2024/2025 у закладах освіти
  З Днем вишиванки!

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Травень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Тиждень охорони праці
  Тиждень охорони праціТрадиційно в кінці квітня в закладах та установах освіти Білої Церкви проводяться заходи до Всесвітнього дня охорони праці.
  Щорічний Тиждень охорони праці стартував 22 квітня. У цьому році за рекомендацією Міжнародної організації праці він пройшов під девізом «Приєднуйся до формування превентивної культури охорони праці». Саме ця тема й була запропонована для обговорення на класних годинах з учнями та з усіма учасниками навчально-виховного процесу до Всесвітнього для охорони праці.
  Для проведення Тижня охорони праці було створено оргкомітет, який розробив план заходів Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності в установах і закладах освіти міста. Всі заплановані заходи виконано.
  Адміністраціям та головам ПК на засіданні ради Профспілки роздано рекомендації та план заходів щодо проведення Тижня охорони праці.
  Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками, журналу адміністративно-громадського контролю, проведення атестації робочих місць та виконання положень розділу з охорони праці колективного договору.
  В рамках тижня організовані зустрічі з працівниками служб охорони праці та фонду соціального страхування.
  Кабінетом охорони праці управління освіти і науки Білоцерківської міської ради відповідно до запиту адміністрацій, трудових колективів закладів освіти надавались консультації, розроблені методичні рекомендації керівникам закладів та відповідальним особам за охорону праці, оновлено матеріали для практичного використання в управлінській діяльності.
  Також головами профспілкових комітетів закладів освіти під час тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено рейд-перевірку з виконання учнями вимог безпеки життєдіяльності. У ході рейду-перевірки виявлено, що під час навчальних занять у спортивній залі та майстернях перед початком уроків учителі проводять інструктажі з безпеки життєдіяльності та контролюють їх дотримання учнями під час навчально-виховного процесу, проведено перевірку спеціальних кабінетів, споруд, котелень. Результатом адміністративно-громадського контролю стали акти та неформальне обговорення цих питань на засіданнях профкомів за участю соціальних партнерів або спільні тематичні наради з плануванням подальших заходів з питань покращення цієї роботи.
  Під час тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено:
  - творчий конкурс для учнів на найкращий твір з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  - конкурс для учнів та учителів на найкращий плакат з охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  - вікторину для учнів початкових класів з теми «Бережи своє здоров'я», провела голова профспілкового комітету БЗШ І-ІІІ ст. № 20 Куницька Надія Михайлівна;
  - практичне заняття «Допоможи другу» для учнів 5-8 класів на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку;
  - профспілковий урок з теми «Охорона праці неповнолітніх», провела голова комісії з охорони праці БЗШ І-ІІІ ст. № 20 Гончар Тамара Борисівна, вчитель історії та правознавства;
  - навчальну гру «Найкращий знавець правил пожежної безпеки».
  28 квітня 2015 року в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 проведено Тиждень охорони праці. Він пройшов під девізом «Приєднуйся до формування превентивної культури охорони праці». Для проведення Тижня охорони праці було створено оргкомітет, який розробив план заходів тижня охорони праці.

  Протягом тижня перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками, журналу адміністративно-громадського контролю, проведення атестації робочих місць та виконання положень розділу з охорони праці колективного договору, проведено профспілковий урок з теми «Охорона праці неповнолітніх» вчителем історії та правознавства Гончар Тамарою Борисівною; вікторину для учнів початкових класів з теми «Бережи своє здоров'я» провела голова профспілкового комітету школи Куницька Надія Михайлівна.
  Результатом адміністративно-громадського контролю стало неформальне обговорення цих питань на засіданні профкому за участю соціальних партнерів.
  У спільному засіданні адміністрації та профспілкового комітету про підведення підсумків тижня охорони праці взяли участь начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович та голова Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Чепурченко Валентин Павлович.
  Мета заходів – привернення уваги до здоров’я учасників навчально-виховного процесу, створення безпечних умов праці та виконання Закону України «Про охорону праці», в основному досягнута.

  Білоцерківська міська організація Профспілки
  працівників освіти і науки України


  Тиждень охорони праціТиждень охорони праціТиждень охорони праціТиждень охорони праціТиждень охорони праціТиждень охорони праціТиждень охорони праціТиждень охорони праці

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024