
За сприяння Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України 5 березня на сцені театру імені П. К. Саксаганського відбулася яскрава прем’єра концерту для жінок-освітян, членів Профспілки, з нагоди Міжнародного жіночого дня.
З вітальним словом виступив начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Федорович Петрик.