• Головна
  • Структура
  • Статут
  • Офіційні документи
  • Правовий захист
  • Охорона праці
  • Контакти
  • Фотогалерея
  • Питання - відповідь


    Останні новини

    Як оформити тимчасову непрацездатність під час перебування за кордоном
    День вишиванки
    Відповідь МОН на звернення освітян про тривалість відпусток

    Вісті з районів

    Вітання


    Організаційні ланки


    Децентралізація


    Корисні посилання

    «    Травень 2022    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
     




    В Іванкові відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсу учнівської та студентської творчості «Я – Київщини гордість і надія!»
    В Іванкові відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсу учнівської та студентської творчості «Я – Київщини гордість і надія!»
    З метою виявлення, підтримки і створення умов для розвитку здібностей обдарованої учнівської та студентської молоді, вивчення історико-культурних і сучасних надбань рідного краю, формування прагнення до успіху, звершень, потреби бути корисним сім,ї, громаді, державі в Іванківському районі в загальноосвітніх навчальних закладах протягом року проходив конкурс «Я – Київщини гордість і надія!» за номінаціями «Живопис», «Літературна творчість», «Фотохудожник». На районний етап конкурсу було подано 43 роботи з 22 навчальних закладів. Оргкомітетом та членами журі визначено 9 переможців районного етапу.

    в номінації «Літературна творчість»

    - Балашенко Каріна, учениця 3 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;
    - Чекан Марія, учениця 7 класу Горностайпільського НВО;
    - Ярмолицька Тетяна, учениця 9 класу Руднє-Тальської ЗОШ І-ІІ ст.

    в номінації «Фотохудожник»

    - Ігнатюк Тетяна, вихованка ЦДЮТ;
    - Тагієва Ельміра, учениця 7 класу Жміївської ЗОШ І-ІІ ст.;
    - Борзаківська Карина, учениця 9 класу Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

    в номінації «Живопис»

    - Смовж Денис, вихованець ЦДЮТ;
    - Грищенко Андрій, учень Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
    - Євтушенко Ірина, вихованка ЦДЮТ

    Свято нагородження переможців відбулося 17 жовтня в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості.
    Роботи переможців районного етапу конкурсу направлено на обласний етап.

     
    Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2021