• Головна
  • Структура
  • Статут
  • Офіційні документи
  • Правовий захист
  • Охорона праці
  • Контакти
  • Фотогалерея
  • Консультації


    Останні новини

    Звернення Профспілок до Уряду щодо підвищення заробітної плати бюджетникам
    Переможці і лауреати міського етапу конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей - 2024" Славутицької міської організації Профспілки
    Траєкторія кар’єри випускників закладів вищої і фахової освіти: звіт МОНУ

    Вісті з районів

    Вітання


    Організаційні ланки


    Децентралізація


    Корисні посилання

    «    Квітень 2024    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
     




    Незвичайні дива звичайного паперу
    Незвичайні дива звичайного паперуЖиття не стоїть на місці. І в скарбничці любителів мистецтва, крім традиційних, з'являються цікаві сучасні види, нехарактерні для народного мистецтва. До таких належить і квілінг, суть якого полягає у філігранній обробці паперу. Його назва вказує на європейське походження. Але, виявляється, що ця техніка була відома ще у древньому Єгипті. А в європейських монастирях пізніше техніка папероскручування використовувалася у декоруванні предметів релігійного культу. Папір закручували на кінчик пташиного пера (по-англійськи квілінг) і виготовляли вироби як з чистого золота. На сьогодні цей вид творчості розповсюджений в Європі, Азії, Америці, поступово він поширюється і в Україні.

    На власні очі побачити вироби цією технікою можна в дитсадку "Світлячок", що в центрі м. Обухова. На днях у садочку проходив майстер-клас для педагогів зображувальної діяльності міських дошкільних закладів, який провела вихователь ДНЗ "Світлячок" Вікторія Петрівна Кабанець.

    - Квілінг цікава і доступна техніка, - розповідає Вікторія Петрівна. - Вироби у цьому стилі можуть служити окремими експонатами, елементами оздоблення, прикрасами, сувенірами тощо. Цю техніку можна використовувати при вивченні окремих тем до гурткових програм, а можна брати як цілу навчальну програму, адже обсяг матеріалу величезний. Квілінг не тільки цікавий, а й має неабияке значення для розвитку творчих здібностей дитини, розвиває моторику рук, естетичні смаки, творче мислення. Словом, квілінг - це можливість побачити незвичайні можливості звичайного паперу. Нехитрими простими прийомами з простих кольорових смужок за допомогою палички для скручування творяться дива.Переконатися у цьому може кожен і запевняю - отримає величезне творче і естетичне задоволення.

     
    Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024