• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Консультації


  Останні новини

  23 травня в Україні відзначають День Героїв
  Підготовка до нового навчального року 2024/2025 у закладах освіти
  З Днем вишиванки!

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Травень 2024    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Урочистості з нагоди 100-річчя школи
  Урочистості з нагоди 100-річчя школи16 листопада 2013 року у приміщенні Обухівського РЦКД відбулися урочистості, присвячені 100-річчю із дня заснування навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області».

  Присутні на святі почесні гості, педагоги, випускники різних років та вихованці дошкільного навчального закладу «Світлячок» щиро і сердечно привітали рідну школу та вручили творчі й цінні подарунки. З’їхалися не тільки колишні учні, а й колишні вчителі, котрі працювали в школі. Для кожного з них в було знайдено тепле слово вдячності.

  Від імені Анатолія Йосиповича Присяжнюка працівників навчального закладу привітала директор департаменту освіти і науки Київської ОДА, доктор педагогічних наук, професор Клокар Наталія Іванівна та вручила повний клас-комплект меблів і мультимедійний проектор. З вітальним словом виступив радник Голови Київської ОДА з питань освіти, науки та культури Бутник Віктор Григорович. Педагогічний колектив нагородили подяками, почесними грамотами та цінними подарунками Київської ОДА та Київської обласної ради.

  Депутати обласної ради Ременюк Микола Андрійович, Бадаєв Руслан Геннадійович, Семенець Віктор Михайлович також щиро привітали ювілярів та вручили обладнання для використання електронних носіїв у навчанні та вихованні учнів.

  Обухівський міський голова Левченко Олександр Миколайович, з вуст якого прозвучали найщиріші вітання як від випускника школи так і посадовця, зачитав привітання від голови Верховної Ради Рибака Володимира Васильовича та вручив цінні подарунки та нагороди.

  Несподіваним подарунком для ювілярів став виступ Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені П.П. Вірського.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2024