• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Профспілка: 30 років від дня створення у незалежній Україні
  Оновлено епідемічне зонування на Київщині
  Позиція МОН щодо реалізації законодавчих норм із оплати праці в 2021 році

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Вересень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Зустріч робочої групи ЦК Профспілки у бюджетному Комітеті Верховної Ради України
  Зустріч робочої групи ЦК Профспілки у бюджетному Комітеті Верховної Ради УкраїниЗустріч робочої групи ЦК Профспілки у бюджетному Комітеті Верховної Ради України
  19 жовтня відбувся наступний етап переговорного процесу. Робоча група ЦК Профспілки працівників освіти і науки України зустрілася з головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Деркачем М.І. Участь у переговорах взяли також перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Луцький М.Г., Міністр освіти і науки України Табачник Д.В. , заступники Міністра освіти і науки України Суліма Є.М. і Куліков П.М.
  Профспілкова сторона наголошувала на необхідності виконання Указу Президента України "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні" стосовно поетапного, починаючи з 2011 року, підвищення розмірів оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників та приведення їх у відповідність із вимогами законодавства про освіту, поширення на інших педагогічних працівників дії постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 року N 1130 , а також передбачення у проекті Державного бюджету на 2011 рік видатків на освіту в обсягах, гарантованих ст. 61 Закону України «Про освіту».
  Деркач М.І. проінформував присутніх про розгляд листа ЦК Профспілки стосовно забезпечення державних гарантій працівникам освітянської галузі. Комітетом з питань бюджету направлено офіційне звернення до Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. з проханням вишукати можливості для врегулювання порушених у листі питань під час доопрацювання Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік».

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018