• Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  Профспілка: 30 років від дня створення у незалежній Україні
  Оновлено епідемічне зонування на Київщині
  Позиція МОН щодо реалізації законодавчих норм із оплати праці в 2021 році

  Вісті з районів


  Організаційні ланки


  Корисні посилання

  «    Вересень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Звіт президії ради
  3 лютого 2011 року у приміщенні Федерації профспілок України відбувся щорічний звіт президії ради Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України про роботу у 2010 році з порядком денним: «Про основні напрямки діяльності обласної організації Профспілки щодо реалізації рішень VІІ з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України”.
  У доповіді голови обласної організації Профспілки Цикалюка А.Д., та у виступах відзначені основні напрямки діяльності організаційних ланок щодо забезпечення захисту законних прав та інтересів членів Профспілки.
  Окреслюючи завдання обласної профспілкової організації на перспективу, учасники зібрання наголосили на необхідності боротьби за збереження соціальних гарантій для працівників галузі, забезпеченні принципової позиції Профспілки на гідну оплату праці педагогічних працівників, необхідності пошуку нових форм та методів впливу профспілкових організацій на вирішення сучасних освітянських проблем, розширення механізмів соціального партнерства.
  Члени ради наголосили на занепокоєності спілчан щодо обмеження державою їх трудових прав та соціальних гарантій та висловили низку критичних зауважень відносно багатьох пунктів Податкового кодексу, Положення про атестацію педагогічних працівників, проекту Пенсійної реформи.
  Рада прийняла постанову з питання, що розглядалось.
  Відбулося також засідання президії ради, де розглядалися питання, що стосуються організаційно-фінансового забезпечення структурних ланок обласної профспілкової організації.
  В роботі засідання взяли участь та виступили заступник голови ЦК Профспілки Гарбаренко Л.А. та заступник голови обласної ради профспілок Герус С.М.

  Для ознайомлення з текстом постанови ради натисніть тут: postanova_radu.doc [444,5 Kb] (cкачиваний: 205)   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018