• Головна
 • Структура
 • Статут
 • Офіційні документи
 • Правовий захист
 • Охорона праці
 • Контакти
 • Фотогалерея
 • Питання - відповідь


  Останні новини

  День дошкілля
  День миру
  Що відомо про оплату праці під час змішаного навчання: коментар Профспілки

  Вісті з районів

  Вітання


  Організаційні ланки


  Децентралізація


  Корисні посилання

  «    Вересень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   


  Ваші запитання надсилайте на електронну пошту: profosvita.agv@gmail.com

  форма додається


  Порядок оплати праці
  Порядок оплати праціПитання: Скажіть будь-ласка, який порядок оплати праці викладачу закладу 1 рівня акредитації, за години виробничої практики (навчання). Виробнича практика не на підприємствах. Чи поширюється на цей випадок п.85 Інструкції по оплаті праці №102?

  Відповідь: Відповідно до п.78 «Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.93 р. N 102, середня місячна заробітна плата викладачам вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації визначається шляхом множення годинної ставки викладача на встановлений йому обсяг річного навантаження і ділення цього добутку на 10 навчальних місяців. Годинна ставка обчислюється шляхом ділення місячної ставки заробітної плати на середньомісячну норму навчального навантаження (72 години). Встановлена середньомісячна заробітна плата виплачується викладачу за роботу протягом навчального року, включаючи час роботи в період канікул, що не збігається з відпусткою. Навчальне навантаження викладачам вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації визначається один раз на рік до початку навчального року.
  Відповідно до п. 5.4 наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.1993р. № 93 «Про затвердження Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України» , оплата праці керівника практики від навчально-виховних закладів (шкіл, гімназій та інші) по керівництву педагогічною практикою студентів здійснюється за рахунок коштів вищих навчальних закладів, передбачених в кошторисах на практику за нормативами погодинної оплати.
  Вбачається, що посилання на п. 85 Інструкції є неможливим, оскільки його дія поширюється на викладачів професійно-технічних навчальних закладів.

   
  Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2021