• Офіційні документи
  • Правовий захист
  • Охорона праці
  • Фотогалерея
  • Питання - відповідь


    Останні новини

    Інформація щодо фактичного розміру прожиткового мінімуму за квітень 2018 року
    Дохід українського вчителя треба довести до ринкового рівня, - Володимир Гройсман
    Змагання з футзалу завершені

    Вісті з районів


    Організаційні ланки


    Корисні посилання

    «    Травень 2018    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
     






    Ваші запитання надсилайте на електронну пошту: profspilka@voliacable.com

    форма додається


    Щодо оплати лікарняного листка
    Щодо оплати лікарняного листкаПитання: Чи є можливість виплатити декретні жінці, яка працює за сумісництвом?
    За ст. 50 Закону про страхування від непрацездатності працівниця має право одержати допомогу по вагітності і пологах на кожному із місць своєї роботи, а не лише за основним місцем роботи.
    При цьому декретні на роботі за сумісництвом призначають на підставі копії, а не оригіналу листка непрацездатності. Важливо лише, щоб ця копія була підтверджена підписом керівника та печаткою за основним місцем роботи (ч. 1 ст. 51 Закону про страхування від непрацездатності). Крім цього для нарахування роботодавцем допомоги на кожне своє не основне місце роботи суміснику слід принести довідку про середню зарплату з кожного свого місця роботи, включаючи основне (абз. 2 п. 21 Порядку обчислення заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженим постановою КМ України від 26.09.01р. № 1266).
    На підставі названих вище документів комісія (уповноважений) із соцстрахування підприємства, на якому працівниця працює за сумісництвом, ухвалює рішення щодо призначення декретних, а бухгалтерія проводить розрахунок.

     
    Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України © 2010 - 2018